Zdrowe i pyszne kanapki klasy 3b
W naszej klasie odbyły się wyjątkowe warsztaty kulinarne. Uczniowie samodzielnie przygotowywali zdrowe i kolorowe kanapki, wykorzystując świeże warzywa, chrupiące dodatki oraz różnorodne składniki. Każde dziecko mogło wykazać się kreatywnością i zadbać o estetykę swojego „kanapkowego dzieła”.
Podczas zajęć uczniowie uczyli się, jak ważne są zdrowe nawyki żywieniowe oraz właściwie skomponowane śniadanie. Własnoręcznie przygotowane kanapki smakowały wyjątkowo i sprawiły wszystkim wiele radości.
Warsztaty były także doskonałą okazją do rozwijania wyobraźni, samodzielności oraz dbałości o higienę podczas przygotowywania posiłków. Było smacznie i zdrowo!
Ewa Łątkowska









