Zajęcia świetlicowe z okazji Światowego Dnia Pszczoły
20 maja 2026 roku w świetlicy szkolnej w klasach pierwszych odbyły się zajęcia poświęcone Światowemu Dniu Pszczoły. Dzieci poznały znaczenie pszczół w przyrodzie oraz dowiedziały się, jak ważną rolę odgrywają w życiu człowieka. Rozmawiały o pracy pszczelarza i sposobach ochrony pszczół, rozwiązywały zagadki oraz uczestniczyły w rozmowie kierowanej. Podczas zajęć uczniowie wykonali prace plastyczne – pszczółki z wykorzystaniem kolorowego papieru oraz elementów wycinania, składania i wyklejania. Zajęcia przebiegły w miłej i twórczej atmosferze.
Wychowawcy świetlicy







