Z życia klasy 2d


Uczniowie klasy 2d w dniu dzisiejszym zakończyli pracę metodą projektu. Dzieci intensywnie, kreatywnie tworzyły plakaty. Poszerzyły swoją wiedzę o ciekawostki z życia wybranych zwierząt, takich jak: lew, mamut, ośmiornica, panda, żyrafa. Uczyły się samodzielnego poszukiwania informacji, współpracy w grupie oraz publicznego prezentowania swojej twórczości. Jestem dumna z moich uczniów🥰. Powstała przepiękna wystawa klasowa!



Barbara Skrzypek

Podobne wpisy