Wojewódzkie zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt
28 maja 2026 roku odbyły się wojewódzkie zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt. W rywalizacji uczestniczyły 24 drużyny z całego województwa podkarpackiego, wyłonione w eliminacjach powiatowych.
Reprezentacja naszej szkoły zaprezentowała się bardzo dobrze, zajmując wysokie 4. miejsce w województwie. Dziewczęta wykazały się ogromnym zaangażowaniem, wolą walki oraz sportowym duchem, godnie reprezentując naszą szkołę.
Skład drużyny:
- Oliwia Cyboran
- Maja Więcka
- Lena Brzostowicz
- Maria Lewtak
- Jowita Guz
- Aleksandra Burchała
Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz opiekunom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!


