Wojewódzkie zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt

28 maja 2026 roku odbyły się wojewódzkie zawody w czwórboju lekkoatletycznym dziewcząt. W rywalizacji uczestniczyły 24 drużyny z całego województwa podkarpackiego, wyłonione w eliminacjach powiatowych.

Reprezentacja naszej szkoły zaprezentowała się bardzo dobrze, zajmując wysokie 4. miejsce w województwie. Dziewczęta wykazały się ogromnym zaangażowaniem, wolą walki oraz sportowym duchem, godnie reprezentując naszą szkołę.

Skład drużyny:

  • Oliwia Cyboran
  • Maja Więcka
  • Lena Brzostowicz
  • Maria Lewtak
  • Jowita Guz
  • Aleksandra Burchała

Serdecznie gratulujemy zawodniczkom oraz opiekunom i życzymy dalszych sukcesów sportowych!

Podobne wpisy