W Kasdepkowym świecie 📖
19 maja odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu czytelniczego „W Kasdepkowym świecie”.
I miejsce Aleksander Brzostowicz
II miejsce Leon Krawiec
III miejsce Wiktor Urbanik
Wyróżnienie: Fabian Małek
Konkurs czytelniczy „W Kasdepkowym świecie” był doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych uczniów oraz poznania twórczości Grzegorza Kasdepke. Uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością przeczytanych książek.
Gratulujemy!

