W Kasdepkowym świecie 📖

19 maja odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu czytelniczego „W Kasdepkowym świecie”.

I miejsce Aleksander Brzostowicz
II miejsce Leon Krawiec
III miejsce Wiktor Urbanik
Wyróżnienie: Fabian Małek

Konkurs czytelniczy „W Kasdepkowym świecie” był doskonałą okazją do rozwijania zainteresowań czytelniczych uczniów oraz poznania twórczości Grzegorza Kasdepke. Uczestnicy wykazali się bardzo dobrą znajomością przeczytanych książek.

Gratulujemy!

Podobne wpisy