VI edycja konkursu „Poliglota”


14 maja oficjalnie została zakończona VI edycja konkursu „Poliglota”. Nasza uczennica: Anna Król z klasy 8b zajęła I miejsce, natomiast druga uczennica: Renata Wermińska zdobyła IV miejsce. Serdecznie gratulujemy ogromnych sukcesów, wiedzy oraz zaangażowania! Życzymy kolejnych osiągnięć i dalszego rozwijania językowych pasji.


Congratulations on your amazing success!
Herzlichen Glückwunsch zu eurem großartigen Erfolg!

Podobne wpisy