Trójbój oraz czwórbój dziewcząt i chłopców
8 maja 2026 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach lekkoatletycznych w konkurencjach: trójbój dziewcząt i chłopców oraz czwórbój dziewcząt i chłopców.
Naszą szkołę reprezentowali zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, osiągając bardzo dobre wyniki sportowe. W trójboju dziewcząt reprezentacja szkoły wywalczyła II miejsce, natomiast chłopcy zajęli IV miejsce. Duży sukces indywidualny odniósł również Artur Cyboran, który zdobył II miejsce.
Świetnie zaprezentowały się także drużyny chłopców i dziewcząt w czwórboju, zajmując I miejsce.
Składy drużyn
Trójbój chłopców:
Guz Maksymilian
Walerowicz Przemysław
Cyboran Artur
Trójbój dziewcząt:
Zielińska Alicja
Lokaj Zofia
Kordos Hanna
Sobiło Paulina
Czwórbój dziewcząt:
Cyboran Oliwia
Brzostowicz Lena
Wiecka Maja
Burchała Aleksandra
Guz Jowita
Lewtak Maria
Czwórbój chłopców:
Burchała Dawid
Gaj Antoni
Tubielewicz Beniamin
Mysior Filip
Sieńko Szymon
Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy, zaangażowania oraz osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.
Zapraszamy do obejrzenia filmików z zawodów:





























