Trójbój oraz czwórbój dziewcząt i chłopców


8 maja 2026 r. uczniowie naszej szkoły uczestniczyli w zawodach lekkoatletycznych w konkurencjach: trójbój dziewcząt i chłopców oraz czwórbój dziewcząt i chłopców.

Naszą szkołę reprezentowali zarówno chłopcy, jak i dziewczęta, osiągając bardzo dobre wyniki sportowe. W trójboju dziewcząt reprezentacja szkoły wywalczyła II miejsce, natomiast chłopcy zajęli IV miejsce. Duży sukces indywidualny odniósł również Artur Cyboran, który zdobył II miejsce.

Świetnie zaprezentowały się także drużyny chłopców i dziewcząt w czwórboju, zajmując I miejsce.


Składy drużyn

Trójbój chłopców:
Guz Maksymilian
Walerowicz Przemysław
Cyboran Artur

Trójbój dziewcząt:
Zielińska Alicja
Lokaj Zofia
Kordos Hanna
Sobiło Paulina

Czwórbój dziewcząt:
Cyboran Oliwia
Brzostowicz Lena
Wiecka Maja
Burchała Aleksandra
Guz Jowita
Lewtak Maria

Czwórbój chłopców:
Burchała Dawid
Gaj Antoni
Tubielewicz Beniamin
Mysior Filip
Sieńko Szymon


Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom sportowej postawy, zaangażowania oraz osiągniętych wyników i życzymy kolejnych sukcesów.



Zapraszamy do obejrzenia filmików z zawodów:

1
2
3
4
5
6

Podobne wpisy