Świetny występ uczniów PSP 11 w wojewódzkich zawodach lekkoatletycznych „Nadzieje Olimpijskie”
Świetny występ uczniów PSP 11 w wojewódzkich zawodach lekkoatletycznych „Nadzieje Olimpijskie”
19 maja 2026 r. w Sanoku odbyły się wojewódzkie zawody lekkoatletyczne „Nadzieje Olimpijskie” w dwubojach. Naszą szkołę – PSP 11 – reprezentowała dziewięcioosobowa drużyna, która osiągnęła bardzo wysokie wyniki, zdobywając liczne miejsca na podium.
W konkurencji bieg na 60 m + skok w dal znakomicie zaprezentowali się nasi uczniowie:
🥇 I miejsce – Dawid Pamuła
🥈 II miejsce – Artur Cyboran
🥉 III miejsce – Dominik Mudy
IV miejsce – Maksymilian Mudy
VIII miejsce – Alicja Zielińska
W dwuboju bieg na 60 m + rzut piłeczką palantową sukces odniosły:
🥉 III miejsce – Zofia Lokaj
XII miejsce – Kamila Magiera
W konkurencji bieg na 600 m + rzut piłeczką palantową bezkonkurencyjny okazał się:
🥇 I miejsce – Przemysław Walerowicz
Natomiast w dwuboju bieg na 600 m + skok w dal:
🥈 II miejsce zdobył Maksymilian Guz.
Serdecznie gratulujemy wszystkim zawodnikom wspaniałych wyników, sportowej postawy oraz godnego reprezentowania naszej szkoły na szczeblu wojewódzkim. Życzymy kolejnych sukcesów i dalszego rozwijania sportowych pasji!














