Sercem dla Mamy


25 maja z okazji zbliżającego się Dnia Mamy w świetlicy szkolnej w klasach pierwszych odbyły się zajęcia poświęcone mamom. Dzieci rozmawiały o miłości, wdzięczności i szacunku wobec swoich mam oraz chętnie opowiadały o wspólnie spędzanym czasie. Podczas zajęć uczniowie wykonywali dekoracyjne serduszka, przewlekali kolorowe tasiemki, uczyli się wiązania kokardek oraz ozdabiali kubeczki przygotowane jako upominki dla mam. Wszystkie prace zostały wykonane z dużym zaangażowaniem i radością.



Wychowawcy świetlicy


Podobne wpisy