Rozstrzygnięcie Konkursu Pięknego Czytania

7 maja w Miejskiej Bibliotece Publicznej w Stalowej Woli odbyło się rozstrzygnięcie Miejskiego Konkursu Pięknego Czytania „Czytaj z radością, słuchaj z przyjemnością”.

Laureatką konkursu w kategorii klas II została Laura Żydzik (kl. 2a), zajmując 3. miejsce.

W kategorii klas III wyróżnienie otrzymała Karolina Zarzycka (kl. 3a).

Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych czytelniczych sukcesów!

Podobne wpisy