Gdybym była książką, to…
Jak co roku, z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, nasza szkolna biblioteka zaprasza do udziału w konkursach fotograficznych:
klasy 1-3 „Z książką mi do tawrzy” https://tiny.pl/36jshhvcn
klasy 4-8 „Sleeveface – ubierz się w książkę” https://tiny.pl/8rrc1svn8
Życzymy udanych kadrów i czekamy na wasze zdjęcia do 31 maja!
Nauczyciele bibliotekarze



