Gdybym była książką, to…

Jak co roku, z okazji Ogólnopolskiego Tygodnia Bibliotek, nasza szkolna biblioteka zaprasza do udziału w konkursach fotograficznych:


klasy 1-3 „Z książką mi do tawrzy” https://tiny.pl/36jshhvcn

klasy 4-8 „Sleeveface – ubierz się w książkę” https://tiny.pl/8rrc1svn8

Życzymy udanych kadrów i czekamy na wasze zdjęcia do 31 maja!

Nauczyciele bibliotekarze


Podobne wpisy