Dzień Dziecka w klasie 1b
Z okazji Dnia Dziecka uczniowie klasy 1b uczestniczyli w miłym wyjściu integracyjnym. Korzystając z pięknej pogody, dzieci wybrały się na spacer, którego zwieńczeniem była wspólna wizyta w lodziarni.
Wyjście było okazją nie tylko do świętowania tego wyjątkowego dnia, ale także do budowania relacji rówieśniczych, rozwijania umiejętności kulturalnego zachowania w miejscach publicznych oraz wspólnego spędzenia czasu poza murami szkoły.
Radość i uśmiechy towarzyszyły uczniom przez cały dzień, a słodki poczęstunek stał się miłym akcentem kończącym wspólne świętowanie.
Małgorzata Łach, Monika Kawka




